УКР
ENG
Пошук


Журнал «ПРОБЛЕМИ ЕКОНОМІКИ» прагне до відкритого доступу до сучасних наукових досліджень та підтримує декларацію відкритого доступу до статей (відповідно до BOAI - Budapest Open Access Initiative), що в ньому публікуються.
Це означає, що всі статті журналу знаходяться у безкоштовному відкритому доступі у загальнодоступному Інтернеті безпосередньо з дати публікації, що дозволяє будь-яким користувачам читати, завантажувати, копіювати, поширювати, друкувати, шукати або посилатися на повні тексти цих статей, сканувати їх, передавати їх як дані для подальших розрахунків за допомогою програмного забезпечення або використовувати їх для будь-яких інших законних цілей без фінансових, юридичних чи технічних бар'єрів, відмінних від тих, які невіддільні від доступу до самого Інтернету. Єдиним обмеженням на відтворення і поширення статей журналу, що підтримує декларацію відкритого доступу, є коректне посилання на них та цитування без порушення цілісності авторських розробок.

Журнал «ПРОБЛЕМИ ЕКОНОМІКИ» також працює за ліцензією Creative Commons CC-BY-SA, згідно з якою припускається безкоштовне відтворення статей, але тільки для некомерційного використання і з відповідною інформацією про цитату. Отже, журнал дозволяє авторам мати та зберігати авторські права на видання без обмежень. Всі автори та видавництво журналу приймають цю угоду як умову публікації.

Усі статті журналу також проходять обов’язкову перевірку на плагіат.

  The Promblems of Economy, 2009-2023 Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International CC-BY-SA. Написати вебмастеру